Wielki sukces KTD!

     W marcu 2018 roku firma KTD Sp. z o.o. została wyróżniona kolejnym ważnym w naszej historii tytułem „Etyczna Firma 2017" w konkursie organizowanym przez „Puls Biznesu" w kategorii „Małych i Średnich Przedsiębiorstw".

      Konkurs miał na celu wyróżnienie firm w biznesie, które przykładają wagę do najwyższych standardów etycznych. Nagroda jest o tyle dla nas ważna, że dostrzeżono nasze zaangażowanie w maksymalizację satysfakcji klienta i niestandardowe podejście do rozwiązywania współczesnych problemów rynkowych.

     W imieniu całego KTD serdecznie dziękujemy za Państwa wsparcie. Cieszymy się, że nasza firma została doceniona i wyróżniona. Przyznana nagroda jeszcze bardziej nas motywuje do kolejnych wyzwań.

     Przede wszystkim chcemy podziękować klientom, partnerom, pracownikom i współpracownikom. Wspólnymi siłami podnosimy standardy prowadzenia biznesu w Polsce na nowy poziom i budujemy mocne i cenne relacje, oparte na wzajemnym zaufaniu, które są dla nas najwyższą wartością.

2012-2013 © Copyrights KTD SP. Z.O.O.

POIG

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007–2013

UE
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatność i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij