5-LETNIA GWARANCJA zestawów rozrządu z pompą wody!

Szanowni Państwo, miło nam poinformować iż grupa Metelli podjęła decyzję o objęciu 5-letnią gwarancją każdego podzespołu marki METELLI, GRAF i KWP, rezygnując tym samym z wyodrębniania każdego pojedynczego aspektu jakościowego swoich zestawów rozrządu z pompą wody.

Decyzja ta wynika z faktu, iż grupa może pochwalić się ponad 50-letnim doświadczeniem w produkcji części zamiennych oraz korzystaniem z systemu wysokiej jakości i kontroli, a w związku z tym pewnością co do trwałości i niezawodności podzespołów przez długi czas. W nowych opakowaniach znajduje się broszura ze wszystkimi informacjami, które umożliwią aktywację gwarancji wraz z nalepką do wypełnienia i umieszczenia w książce serwisowej pojazdu. W celu aktywowania 5-letniej gwarancji mechanik montujący zestaw rozrządu musi zarejestrować własne dane oraz dane dotyczące pojazdu klienta na stronie internetowej:  www.metelligroup.it/5Guarantee, zrealizowanej w 9  językach, akceptując ogólne warunki gwarancji. Od tego momentu gwarancja jest aktywna i wydany zostanie także certyfikat potwierdzający jej ważność. Ponadto został zmieniony  sposób pakowania, polegający na całkowitym rozdzieleniu pompy wody od zestawu rozrządu. Aktualny sposób pakowania będzie stopniowo zastępowany w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Obecna gama zestawów rozrządu z pompą wody obejmuje ponad 130 pozycji katalogowych. Wkrótce oferta zostanie poszerzona do około 150 pozycji w celu pokrycia niemal całej europejskiej floty pojazdów. Wybór zestawu rozrządu z pompą wody marki METELLI, GRAF lub KWP oznacza wybór wysokiej jakości objętej supergwarancją jakiej udziela Grupa Metelli.* źródło: www.metelli.com

2012-2013 © Copyrights KTD SP. Z.O.O.

POIG

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007–2013

UE
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatność i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij